ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Altered Carbon

8.53 / 10.0 (5021 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
@Kovacs 6 ay önce
Bir insan ömrü her şeyi keşfedebilecek kadar uzun değil. Zihin sınırlarınızı kaldırın ve AC evreninde kendinize bir yer bulun. Hikaye geniş, ölçeklenebilir ve makul şekilde sürdürülebilir. Pişman olmayacağınız bir dizi. Keşke devam sezonunda karakter... [Devamını gör..]
Bir insan ömrü her şeyi keşfedebilecek kadar uzun değil. Zihin sınırlarınızı kaldırın ve AC evreninde kendinize bir yer bulun. Hikaye geniş, ölçeklenebilir ve makul şekilde sürdürülebilir. Pişman olmayacağınız bir dizi. Keşke devam sezonunda karakterler güncellenmese.
Altered Carbon'un yayınlanan son bölümü

Altered Carbon isimli bir çizgi romandan uyarlanan dizi, insanların kendi kişilik ve ruhlarını başka bedenlere transfer edebildikleri bir uzak gelecekte yaşanıyor. Takeschi Kovacs, seçkin timin bir askeridir. Fakat bu tim bir isyan sonucunda saldırıya uğrayınca, hayatta kalan teki kişi Takeschi Kovacs olur. Bu Takeschi Kovacs’ın beyni buzun içine hapsedilir. Yüzyıllar geçtikten sonraysa çok zengin birisi olan Laurens Bancroftm çıkana kadar bu buzların arasında bekletilir.

Lauresn adındaki bu varlıklı adam Takeschi Kovacs’a bir şans sunar. Bu şans tekrar hayata gelme şansıdır. Fakat bu şans karşılığında ona son derece zorlu bir görev verecektir. Bu göreve göre Takeschi çok gizemli bir cinayeti çözmek zorundadır. 2018 yılında sahne alan Altered Carbon, bir polisiye bilim kurgu eseri.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.