ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

New Amsterdam

8.53 / 10.0 (9020 oy)
IMDB: 8.1
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
@Kovacs 8 ay önce
The Mentalist ve Dexter dışında beni hikayenin içine bu kadar çekebilmiş 3. bir dizi yoktu. Eğer büyük bir kalbiniz ve sürekli analiz ederek gidişatı keşfetmek istiyorsanız, bu diziye bir şans verin. Sistem ile barışık değilseniz, bu dizi tam size gö... [Devamını gör..]
The Mentalist ve Dexter dışında beni hikayenin içine bu kadar çekebilmiş 3. bir dizi yoktu. Eğer büyük bir kalbiniz ve sürekli analiz ederek gidişatı keşfetmek istiyorsanız, bu diziye bir şans verin. Sistem ile barışık değilseniz, bu dizi tam size göre.
New Amsterdam'un yayınlanan son bölümü

Diziye adını da veren new amsterdam hastanesi eski günlerinden uzak, çağın gerisinde kalmıştır. Bu hastaneyi eski şaşaalı günlerine kavuşturma hayali olan Dr. Max Goodwin (Ryan Eggold) hastane direktörü olarak tayinini çıkartır.

Doktor Max oldukça hırslı, bilgili ve engellerden yılmayan biridir. Hastalara hizmeti ve saygıyı ön planda tutan, uygulanan yöntemleri de değiştirmeye başlar. Yeni uygulamaları nedeniyle üstleriyle sık sık karşı karşıya gelir. Fakat malzeme alımından doktorların çalışma koşullarına kadar kendi planını uygulamaya başlar.

Kurallardaki boşluklardan yararlanan Dr. Max, hastanenin yararı için kuralları çiğnemekten çekinmez. Max’e bu zorlu çalışmada hastane doktorları Dr. Lauren (Janet Montgomery), Dr. Helen (Freema Agyeman) ve Dr. Floyd (Jocko Sims) yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.