ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Star Wars: The Clone Wars

8.53 / 10.0 (9388 oy)
IMDB: 8.1
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
@bertout 12 ay önce
Çocukluğumda CN’de yayınlanan ve beni Star Wars hayranı yapan harika animasyon dizisi. Bu dizi sayesinde Revenge of The Sith’deki bazı karakterlerle daha duygusal bağ yaşamamı sağlamıştır.
Star Wars: The Clone Wars'un yayınlanan son bölümü

Star Wars film serisinin animasyon türü olan star wars the clone wars 12 bölümlük dizi olarak ekranlara geliyor. Bölümlere adını veren klon savaşları döneminde Anakin Skywalker ve diğer kahramanların karakterleri irdeleniyor.

Konfederasyonlar Arasında Anlaşmazlık

Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padme Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bütün bölümlerde kendilerini gösteriyorlar. Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu yönetimin kendi ellerinde olmasını istiyorlar. Bu yüzden aralarında anlaşmazlıklar ve çatışmalar çıkıyor.

Darth Sidious (Başkan Palpatine), Skywalker’i kendi tarafına yani kötülerin yanına çekmeye çalışır. Aralarında Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi ve diğer Jedi Şövalyeleri’nin de bulunduğu Cumhuriyet Ordusu, Dark Sidius’un ordusuna karşı mücadele veriyorlar.

Skywalker ve Padawan öğrencisi Ahsoka Tano gizli bir göreve gönderilirler. Ama suç patronu Hutt Jabba, onların görevlerinde başarısız olmaları için bütün yolu deneyecektir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.